serwis warszawa

Naprawa pralek

W niedzielę - taniej !

 • Wycena usługi przed naprawą
 • Posiadamy uprawnienia Stowarzyszennie Elektryków Polskich
 • Części oryginalne > gwarancja 2 lata
 • Tańsze zamienniki > gwarancja 1 rok
 • Wszystkie naprawy u Klienta (rachunki)
 • Podłączanie nowych pralek
 • Fachowa i miła obsługa
 • Ekspresowe terminy
 • Nie wymieniamy elementów drzwiczek,
  ani dozowników proszku
Białołęka, Bemowo,
Bielany, Żoliborz,
Targówek, Praga Południe.
Mapka Warszawy: Białołęka, Bemowo, Bielany, Żoliborz,<br> Targówek, Praga Południe
powiększ mapkę

Naprawa pralek Białołęka,
Tarchomin – Warszawa:

Bosch Siemens Candy Beko AEG Electrolux LG Samsung Indesit Whirlpool Amica Polar

Kontakt:


tel. 666 222 406
7 dni w tygodniu
godz. 8.00-22.00
Magazyn wewnętrzny
ul. Myśliborska 98E
03-185 Warszawa
Drukuj

Ciekawostki

Moje ciekawe i pouczające przypadki napraw pralek w Warszawie.
Pani Maria Skorzystała z naszego serwisu: Naprawa Pralek Białołęka - ponieważ jej pralka Electrolux powodowała przepalanie się bezpieczników w domu. Domyśliłem się, że winna jest grzałka. Po jej wyjęciu (oryginalna Electrolux) okazało się, że ma bardzo dużo szarego kamienia i jeden czarny punkt. Tu właśnie nastąpiło zwarcie i przepalenie grzałki. Po założeniu nowej grzałki zaleciłem Klientce stosowanie Calgonu przy praniu w temperaturze powyżej 50 stopni
Pani Janina skorzystała z usług naszego serwisu: Naprawa Pralek Tarchomin ponieważ w jednym z otworów bębna pralki Siemens utkwił drut - fiszbina od biustonosza. Mąż Klientki próbował go wyjąć kombinerkami, i tak się mocował, że rozciął nim bęben przez kilka kolejnych otworów - jak konserwę. Przestrzegam wszystkich przed takim działaniem.
Pani Anna - osiedle Tarchomin, wezwała mnie do pralki Whirlpool.
Uskarżała się, że z pralki śmierdzi stęchlizną. Po przybyciu na miejsce, spostrzegłem czarne plamy w dozowniku proszku. W jej pralce rozwinęła się pleśń. Powstała ona z powodu stosowania płynów do płukania. Sprzyjający temu jest "plastikowy" zbiornik montowany w pralkach Whirlpool oraz brak okien w łazienkach na Tarchominie. Światło słoneczne skutecznie niszczy pleśń. Zaleciłem aby zrobiła pranie czyszczące z płynem Dr. Beckmann w temp. 90 stopni (bez proszku i bielizny).
Pani Elżbieta - Warszawa Białołęka, zadzwoniła do mnie w sprawie naprawy pralki Bosch.
Była zdenerwowana, ponieważ wczoraj nie doczekała się na technika z serwisu Bosch z Legionowa. Jej pralka nie spuszczała wody. Sprawdziłem czy ma oryginalną pompkę firmy Bosch i oceniłem, że jest w porządku. Widząc moje zakłopotanie, przyznała się, że robiła pranie w płatkach mydlanych. Przez 1,5 godziny wyciskałem z węży oblepiającą mnie mydlaną maź.
Pani Tamara - właścicielka pralki Candy skorzystała z naszego serwisu: Naprawa Pralek Białołęka. Po 7 latach użytkowania pralki Candy postanowiła oczyścić filtr, ale nie dał się on wyjąć i Klientka uszkodziła pokrętło. Miałem kłopot z dokupieniem tego drobiazgu. Kilka dni pralka Candy stała bezużyteczna, a filtr po 7 latach eksploatacji okazał się całkowicie czysty.
Pan Michał - Warszawa Białołęka - poprosił mnie o pomoc przy pralce Amica.
Sam sobie wymienił pompę bo pralka nie spuszczała wody...i dalej nie spuszcza; a na taką samą usterkę w pralce Siemens u Jego kolegi, serwisant wymienił pompę i pomogło. Klient ten nie wiedział, że Amica posiada zawór przekierowujący wodę z pompy raz na spust, a raz na aqua-spray (obieg wody w pralce), i to ten zawór żle przekierowywał wodę. Klient niepotrzebnie wymienił dobrą pompę.
Pan Tomasz - Warszawa Bielany - wezwał mnie do 3-miesięcznej pralki Whirlpool z wsadem od góry, ponieważ bardzo głośno pracuje.
Powinien być obsłużony przez autoryzowany serwis napraw pralek Whirlpool, ale nie chciał czekać na naprawę aż 7 dni. Niestety, pralki tanie i lekkie z silnikiem szczotkowym tak hałasują. Pralki Indesit - również. Gdyby Pan Tomasz skonsultował się ze mną telefonicznie co do zakupu pralki, to poleciłbym mu pralkę LG lub Samsung. Są one najcichsze ponieważ nie posiadają paska napędowego i mają inny rodzaj silnika - opracowany przez firmę LG.
Pani Barbara z os. Derby na Warszawskiej Białołęce niedawno zgłosiła awarię swojej pralki do naszego serwisu: Naprawa Pralek Białołęka. Problem dotyczył pralki Electrolux z wsadem od góry. W trakcie wirowania otworzyła się klapka zamykająca bęben i przy dużych obrotach zawadziła o grzałkę na dole. Grzałka została wyrwana i uszkodziła plastikowy zbiornik. Wymiana jej nie była możliwa ze względu na uszkodzenie dwuch miejsc mocowania grzałki. Wygięła się również klapka zamykająca bęben. Na domiar złego klapki otwierające bęben ustawiły go w pozycji uniemożliwiającej wydostanie bielizny. Gdyby w pralce były małe rzeczy, to można by je wyjąć, ale niestety była to zimowa kurtka. Po zapoznaniu się ze skomplikowanym sposobem naprawy, Klientka wyrzuciła pralkę wraz z kurtką. Przyczyną otwarcia się klapek było przycięcie sznurka ściągacz kurtki przez klapki i ich niedokładne zamknięcie. Taka usterka nie podlega gwarancji.
Pan Marcin Warszawa Bielany - zgłosił brak grzania w pralce Samsung. Oczywiście wymieniłem mu grzałkę, ale zamiast klasycznej - srebrnej, zaczęłem mu montować grzałkę zieloną. Widziałem, że patrzy na mnie podejrzliwie. Wyjaśniam: Samsung zaczął robić grzałki super gładkie, pokryte zieloną ceramiką, aby utrudnić osadzanie się kamienia.

Naprawa pralek:


BOSCH SIEMENS LG CANDY AEG ELECTROLUX
SAMSUNG BEKO WHIRLPOOL INDESIT AMICA

 © Naprawa Pralek Warszawa, ul. Myśliborska 98E, 03-185 Warszawa
Polityka cookies | realizacja: 3wstudio.pl